Growth

Easy to Remember

Innovation

Easy to Remember

Development

Time To Change

Bakis

Bir saç nakli bir dermatolojik cerrah kafasının kel alana baş saç dolu bölümünden saç hareket ettiği bir işlemdir. saç genellikle ön veya üst arka ya da yan nakledilen. Saç nakli genellikle lokal anestezi altında bir tıbbi ofisinde yapılmaktadır.

Cleveland Clinic göre, genetik 95 yüzde hesapları alopesi Amerika Birleşik Devletleri’nde (içinde (kellik) olguda Cleveland Clinic ). Olguların diğer beş yüzde diyet, stres, hastalık, ilaçlar gibi faktörlerin ve çeşitli kaynaklanır.

Bir saç nakli saç dökülmesi yaşayabilirsiniz hastaların görünümünü ve özgüven artırabilir.

Saç ektirme avantajlari nedir?

  • erkek tipi kellik (20 yaş erkeklerin yüzde 20 mevcut kellik en yaygın türü ve yaşlı erkeklerin büyük bir yüzdesi) ile erkekler
  • inceltme saçlı bazı kadınlar
  • Bir yanık veya kafa derisi yaralanması bazı tümünü değil saç kaybetti birisi

Saç değiştirme için tavsiye edilmez:

  • kafa derisi boyunca saç dökülmesi geniş yayılmış desen kadınlar
  • yeterli “donör” saç siteleri yok insanlar nakli için saç kaldırmak için
  • oluşturan hastalar keloid yara izi yaralanma veya ameliyat sonrası (kalın, lifli yara izi)
  • nedeniyle kemoterapi gibi ilaç olan saç dökülmesi olan hastalar

 

Ne bir saç nakli sırasında Olur?

Iyice kafa derisi temizledikten sonra, bir cerrah lokal anestezi ile başınızın bir alanı uyuşturmak için küçük bir iğne kullanır. Sonraki, saç ile kaplıdır kafa derisi bir yuvarlak kesit bir neşter ile kaldırılır. Kafa derisi kapalı dikilir.

Cerrah daha sonra bir büyüteç lens ve keskin bıçak kullanarak küçük bölüme kafa derisi kaldırılan kısmını ayırır. Bu küçük bölümler, implante zaman, doğal görünümlü saç büyümesini elde etmenize yardımcı olacaktır.

Yarık greft ve mikro greftler:. Orada nakli prosedürleri iki tipi vardır Yarık greftler . greft başına dört on kıllar arasında ihtiva Mikro-greft gerekli ne kadar kapsama bağlı olarak, greft başına bir veya iki saç teli içerir.

Tiny delikler saç implante ediliyor kafa derisi alanında bir bıçak ya da iğne ile yapılır. Kıllar sonra yavaşça bu deliklerin içine yerleştirilir. Bir tedavi seansında, kılların yüzlerce hatta binlerce nakledilen olabilir.

Greft sonra, kafa derisi gazlı bez ile kaplıdır ya da bir kaç gün için sarılır. Bir saç nakli oturumu dört veya daha fazla saat sürebilir.

Dikişler yaklaşık 10 gün sonra kaldırılması gerekir. Hastalar istedikleri saç tam bir baş ulaşmak için en fazla üç ya da dört seans gerektirebilir. Oturumlar birkaç ay arayla her nakli tamamen iyileşmek için izin aralıklı vardır.

  Çene Lazer Epilasyon

Sizin çene saç büyümesini olması bir kadın ve orada olması gerekiyordu değil, özellikle rahatsız edici ve utanç verici olabilir. Kadınların çene alabilirsiniz tüylerin farklı türleri vardır; Sadece bir kaç ince gelen, kalın, koyu saç çok sağduyulu hafif tüyler çok fark olabilir ki. Orada bu istenmeyen çene saç kurtulmak için size açık birçok farklı epilasyon seçenekleri, ancak lazer epilasyon etkili olduğu ortaya çıkmıştır uzun vadeli çözümü ve birçok kadın şimdi böyle ağda gibi diğer tedaviler üzerinde lazer epilasyon dönüyor.

Tabii ki çene saçlı sinirli olabilir sadece kadınlar değil. Birçok erkek onların sevme için çok kalın ve ağır olabilir de çene saç, memnun. Sabit tıraş de sıkıcı olabilir ve köpük jilet satın alma ve tıraş maliyeti gerçekten monte edebilirsiniz. Kadın gibi, birçok erkek bu mükemmel bakımlı, erkeksi bir görünüm elde umuduyla geleneksel yöntemlere alternatif olabilecek lazer epilasyon tedavileri dönüyor.

En uçuz lazer fiyatlarınerde bulunur?

Lazer epilasyon tıraş ve günlük epilasyon diğer formları geçmişte yapabilirsiniz uygun adaylar, çoğunluğu iyi uzun vadeli saç ücretsiz sonuçlar verir. Lazer epilasyon sahip maliyeti başlangıçta pahalı görünebilir, ancak epilasyon kremleri ve jilet satın almak zorunda değil, ve artma ve parçacığı için bir güzellik ödemek zorunda değil gelecekte de tasarruf edebilirsiniz.

Chin Lazer Epilasyon için Hususlar

Her zaman ilk tedavi seansı geçiren önce yürütülen bir yama testi için iyi bir fikirdir. Test yama size lazer epilasyon tedavisi gibi ne olması iyi bir fikir verecektir; Eğer cildinizin tedaviye tepki ve herhangi bir potansiyel ortaya nasıl görelimyan etkileri ; ve lazer tedavileri dersten elde etmek olasıdır sonuçların bir fikir verecektir. çene de hassas bir alandır ve diğer alanlarda tedavi yapıyorduk daha bu daha acı bulabilirsiniz. Sen lazer epilasyon sizin için doğru olup olmadığına karar verirken bunu dikkate isteyebilirsiniz.

Uygun Çene Lazer Tedavileri

çene lazer epilasyon için en uygun adaylar hafif cilt ve koyu saçlı olanlar; Tedavi koyu cilt üzerinde etkili olabilir ancak tüm lazerler her cilt tipine kullanılabilir. Lazer sistemleri ve IPL bütün formları çene saç kullanılabilir. Sizin uygulayıcısı sizin için en iyi tedavi size bildirecektir. Sonuçlar hakkında gerçekçi olmaya çalışın ve her zaman çene lazer epilasyon ve kalıcı kaldırılması ‘ancak uzun vadeli olarak sınıflandırılmış asla başka bir alana hatırlıyorum’ kalıcı azalma. ‘

Cene Lazer Epilasyon Oturumları Sayısı

İhtiyacınız olacak tedaviler sayısı yüz lazer epilasyon için buna benzer. Bu cilt tipine ve rengine ve saç tipinize ve rengine bağlıdır. Tedavilerin sayısı size bildirecektir uygulayıcısı onlar iyi uzun vadeli sonuçlar elde etmek için gerekir düşünüyorum. Ancak, tedavi ilerledikçe lazer seans sayısını artırmak gerekebilir bulabilirsiniz. Öte yandan, siz de gördük saç miktarında azalma ile mutlu olduklarını bulmak ve başlangıçta beklenenden daha az lazer tedavileri çene gerektirebilir. Her oturum için tedavi süresi nedeniyle küçük bir alanda tedavi edilen oldukça kısa olacaktır. Tekrar tedaviler olasılıkla sonuçları korumak için, uzun vadeli gelecekte ihtiyaç duyulacak.

Cene Lazer Epilasyon Tedavi Masrafları

çene tedavi sahip nispeten küçük bir alandır, yani tedavi için bir fiyat tedavi geniş bir alana sahip olan daha az olacaktır.Tedavi seans başına 60 euro – çene lazer epilasyon için genel fiyat aralığı 40 euro olduğunu. Eğer ödeyecek fiyat seçtiğiniz uygulayıcısı bağlıdır. Normalde de tedaviden önce yapılan bir yama testi olması için bir ücret ödemek zorunda kalacak. Bu ortalama fiyat yaklaşık euro 25 olmak, normalde tam bir tedavi oturumu gibi pahalı değildir.

Video izleyebilirsiniz,

 http://tr.wikipedia.org/wiki/Alopesi_areata